Zakończyła się runda jesienna sezonu 2022/23.

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2022/23.

To dobry czas, żeby podsumować dokonania drużyn objętych programem Piłkarskiej Przyszłości z ORLENEM.

W ULKS U2 Bytów pod skrzydłami programu znajduję się aktualnie 4 drużyny naszego klubu.

Rocznik 2009 prowadzona przez trenerów Pufelskiego Sławomira i Tredra Marka na co dzień występuje w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior C2, gdzie po rundzie jesiennej plasuje się na 5 miejscu ze stratą jedynie siedmiu punktów do lidera.

Z kolei rocznik 2011 zajmuje obecnie 2 miejsce w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D2 grupa2. Podopieczni trenerów Kiełpińskiego Krzysztofa i Czajkowskiego Sławomira tracą jedynie 6 punktów do lidera; warto wspomnieć, że do Ligi Wojewódzkiej w tych rozgrywkach uzyskują dwa najlepsze zespoły.

Rocznik 2012 prowadzony przez trenerów Gostomskiego Wojciecha i Kołakowskiego Cezarego występuje w rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E1 grupa1, Pomorski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi klasyfikacji w tej kategorii wiekowej.

W rozgrywkach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E2 grupa 5 występują podopieczni trenerów Wojacha Mirosława i Dułaka Bogdana z grupy rocznik 2013/14, tutaj również nie jest prowadzona klasyfikacja.

To była jesień pełna wielu emocji piłkarskich. Zachęcamy do śledzenia występów naszych młodych piłkarzy w okresie zimowym, bo już po Nowym Roku wracamy do dalszych treningów!

 

Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.