Podopieczni programu Piłkarska Przyszłość z ORLENEM powoli kończą rozgrywki rundy jesiennej.

Podopieczni programu Piłkarska Przyszłość z ORLENEM powoli kończą rozgrywki rundy jesiennej.
 W 16 ośrodkach w Polsce trwają właśnie ostatnie mecze pierwszej części sezonu. Większość zespołów rywalizację zakończy w listopadzie.
W naszym klubie cztery grupy objęte są programem.
Rocznik 2009 w niedzielę w Słupsku rozegra ostatni mecz rundy jesiennej z miejscowym Gryfem, na obecną chwilę przewodzimy w tabeli rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej Junior C2, Gryf jest drugi.
Rocznik 2011 również w niedzielę rozegrają swój mecz mistrzowski na wyjeździe z AP JFA Przechlewo. Zespół bez straconego punktu przewodzi w stawce rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D2 grupa2.
Rocznik 2012 w minioną niedzielę zakończył rundę jesienną rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E1 grupa1, tutaj klasyfikacja nie jest prowadzona.
Rocznik 2013/14 w ten weekend rozegra ostatni turniej rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E2 grupa5, tutaj również nie jest prowadzona klasyfikacja.
Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.